KONST / Litografier / Digital print 13543002
nr 1354 3002
Dawid (Björn Dawidsson)
(f. 1949), Sverige
Digital print, "II01". Signerad, numrerad 1/4, daterad 1999, bladets mått: 98x68
Dawid (Björn Dawidsson), svensk fotograf född 1949.
måndag 19 oktober 2020
kl 18:54:27
Dawid (Björn Dawidsson)
Läs mer om Dawid (Björn Dawidsson)